BREAKING NEWS

Albin Kurti gjatë konferencës merr vendimin e menjëhershëm për taksën ndaj Serbisë, ja çfarë u vendos dhe kur do hyjë në fuqi

Albin Kurti gjatë konferencës merr vendimin e menjëhershëm
x

Aktualitet

Një tjetër strategji e re? Zëdhënësja bukuroshe e OFL-së braktis podiumin, ku u shfaq biondja ditën e sotme në deklaratën e saj për ‘të fortët’ e Tiranës

Një tjetër strategji e re? Zëdhënësja bukuroshe e

Zëdhënësja e Operacionit Forca e Ligjit bëri shumë bujë në media dhe rrjetet sociale, u komentua për maskimin që mbante kur u shfaq për herë të parë, por edhe në vazhdim për syzet e zeza që i mbulonin gjysmën e fytyrës dhe kapelen.

Një tjetër strategji e re? Zëdhënësja bukuroshe e

OFL çdo ditë del me emra të rinj për plotësimin e formularit të pasurisë, por nga operacionet ka pasur edhe sekuestrime të makinave të blindura që rezultonin në pronësi të 'të fortëve'.

Një tjetër strategji e re? Zëdhënësja bukuroshe e

Ndërkohë në daljen publike të ditës së sotme biondja bukuroshe duket se ka braktisur podiumin nga ku është shfaqur të gjitha herët e tjera.

Një tjetër strategji e re? Zëdhënësja bukuroshe e

Ajo këtë herë ka dalë në ambient të hapur teksa pas saj duken një sërë makinash luksoze, me shumë gjasë të sekuestruara nga puna e vrullshme e këtyre ditëve.