Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Njëri dhunonte nënën tjetri babanë, dy të rinjve monstra nga Berati u ndodh ajo që nuk e kishin menduar

Postuar: 16/04/2019 - 09:29

Dy të rinj janë arrestuar, pasi ushtronin dhunë ndaj prindërve të tyre. Mësohet se policia e Beratit ka arrestuar në flagrancë dy shtetasit me iniciale, A.Xh,32-vjeç dhe K.C,25-vjeç,të dy banues në Berat.

E ditur bëhet se A.Xh. ushtronte dhunë fizike sistematike ndaj nënës së tij M.Xh.,60-vjeçe dhe K.C. ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj babait të tij, F.C.,47-vjeç.

Gjithashtu e ditur bëhet se ndaj nënës së 32-vjeçarit dhe babait të 25-vjeçarit janë lëshuar edhe “Urdhër Mbrojtjeje” nga Gjykata e Beratit.

Ende nuk bëhet e ditur se përse dy të rinjtë dhunonin prindërit e tyre.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/06/2019 - 19:32

Kryeministri Edi Rama është pritur me protesta në qytetin e Korçës, ku zhvilloi takimin elektoral të radhës.

Postuar: 15/06/2019 - 16:15

Policia Rrugore e Durrësit ka nisur marrjen e masave për sezonin turistik, ndërsa ka apeluar për

Postuar: 15/06/2019 - 16:06

Gazetari Artan Hoxha me anë të një reagimi në Facebook ka reaguar pas sqarimit të ish kryeministr

Postuar: 15/06/2019 - 15:43

Të arsimuara si inxhiniere kimike dhe juriste, Viola Hoxha dhe Valentina Korbi do të kenë menduar

Postuar: 15/06/2019 - 13:01

12 Persona janë vënë në pranga dhe akuzohen të jenë pjesë e një grupi që transportonin drogë nga

Postuar: 15/06/2019 - 12:59

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Fier-Levan në vendin e njohur si “