BREAKING NEWS

"Hetim nëse ka kryer krime”/ Me arsenal armësh në shtëpi, zbardhen detaje të reja për arrestimin e zyrtarit të lartë në Elbasan, publikohet FOTOJA dhe EMRI. Dalin pamjet

"Hetim nëse ka kryer krime”/ Me arsenal armësh në
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Ndahet nga jeta kryetari i ish-të përndjekurve politikë, i biri jep lajmin e hidhur: Një muaj pasi kaloi Covid-19, pësoi komplikacion të rëndë në ...

E trishtë/ Ndahet nga jeta kryetari i ish-të përndjekurve
x
BREAKING NEWS

Italianët marrin përsipër ekspertizën për “21 Janarin”, prova e dëshmi të reja për 4 vrasjet, Berisha pritet të merret në pyetje nga prokurorët e SPAK

Italianët marrin përsipër ekspertizën për “21
x
BREAKING NEWS

Fati i Berishës në duart e Ndokës për zgjedhjet e 6 marsit, aleatët i kthejnë kurrizin, foltorja kundër bashkimit me LSI për mesazhin e keq të bllokut 700 mijë euro

Fati i Berishës në duart e Ndokës për zgjedhjet e 6 marsit,
x
BREAKING NEWS

SHBA prish planet e presidentit për të zaptuar Kushtetuesen, Yuri Kim vizitë blic në Gjykatën e Lartë para zgjedhjes së emrave të rinj

SHBA prish planet e presidentit për të zaptuar Kushtetuesen, Yuri Kim
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim mesazh të koduar Edi Ramës pas takimit me Lulzim Bashën: Zgjidh o Berishën o SHBA

Ambasadorja Kim mesazh të koduar Edi Ramës pas takimit me Lulzim
x
BREAKING NEWS

U propozua për 6 marsin / Sali Berishës i tërhiqet papritur nga gara kandidati i njohur, ja çfarë ka ndodhur

U propozua për 6 marsin / Sali Berishës i tërhiqet papritur nga
x
BREAKING NEWS

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet në Shqipëri, mjekja jep alarmin: Përveç variantit të ri, po qarkullon edhe...

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet
x

Aktualitet

"Nuk dihet ende se çfarë do të bëhet me ne. Jemi viktima të...", Blendi Fevziut i vjen mesazhi i papritur 'live' në emision

"Nuk dihet ende se çfarë do të bëhet me ne. Jemi

Edi Lika, pronari i një servisi që rezultonte transportues i makinave “Toyota Yaris” me anë të të cilave solli edhe 3.4 milion eurot e sekuestruara ka bërë një reagim publik.

Në një mesazh drejtuar moderatorit Blendi Fevziu, Lika shkruan se ai ka bërë burg bashkë me të birin. Zotëria në fjalë e konsdieron çështje politike dhe shton se nuk e ka idenë se ç’do të bëhet me ta, pasi djalin e ka ende në burg.

“Mirmbrëma, unë jam Edi Lika, ne kemi bërë burg. Unë kam bërë burg bashkë me djalin. Jam pronari i bizarkës që janë ngarkuar Toyota Yaris. Edhe shoferi ka bërë burg. Djali im ka bërë burg edhe në Malin e Zi e më pas është ekstraduar në Belgjikë. Nuk dihet ende se çfarë do të bëhet me ne. Jemi viktima të kësaj politike,” tha Lika ndër të tjera.