BREAKING NEWS

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda
x
BREAKING NEWS

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/ Artan Hoxha flet me emra dhe plas ‘bombën’: Do goditet shumë lartë! SPAK më ka thirrur dhe mua të dëshmojë për këtë dosje!

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/
x
BREAKING NEWS

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë që përfundoi të shoqëruar në polici/ Reagon ‘flakë për flakë’ UKV, sqaron gjithë situatën

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë
x
BREAKING NEWS

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të amerikanëve, Berisha paralajmëron me shkarkimin e kreut të PD, Fieri sfida e radhës

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të
x
BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon ish-kryeministrin se po tenton grusht shteti brenda partisë

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon
x

Aktualitet

“Nuk dinë më çfarë budallaqesh të bëjnë”, Aida Shtino publikon videon që po shpërndahet me shpejtësi dhe shpërthen e revoltuar

“Nuk dinë më çfarë budallaqesh të

Veshja e Kim Kardashian në ndarjen e çmimeve ‘Met Gala’ i ka befasuar të gjithë dhe ka ngjallur reagime në të gjithë botën.

Një reagim ka ardhur edhe nga gazetarja shqiptare Aida Shtino, e cila e konsideron këtë një budallallik i bërë vetëm për të tërhequr vëmendjen.

“Tani si i thoni kesaj....shkon ne mbremje gala dhe nuk shikon te ngjisi shkallet nga ato qe ka vene ne koke...ky eshte vaniteti i botes te tyre...nuk dine me ca budallalleqesh te bejne se i kane bere te gjitha, qe te terheqin vemendjen...”, shkruan Aida Shtino.