BREAKING NEWS

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron jetë e mitura

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron
x
BREAKING NEWS

E veshur kuq e zi, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e FUQISHËM nga Vlora: Asgjë nuk mund të na ndalojë

E veshur kuq e zi, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e FUQISHËM nga Vlora:
x
BREAKING NEWS

Varianti Omicron, "simptoma të pazakonta", si ta njohim dhe kush ndërmerr rreziqe të mëdha, dëshmitë e para

Varianti Omicron, "simptoma të pazakonta", si ta njohim dhe kush
x
BREAKING NEWS

“Më në fund”, Spartak Ngjela del me mesazhin, paralajmëron momentin e shumëpritur nga shqiptarët: Është koha që kërkon shpagimin moral ndaj gjithkujt që...

“Më në fund”, Spartak Ngjela del me mesazhin,
x
BREAKING NEWS

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet emocionuese dhe jep mesazhin e FUQISHËM

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet
x
BREAKING NEWS

Aksidenti në Rinas/ Humb jetën pacientja që po transportohej drejt Tiranës, reagon Policia

Aksidenti në Rinas/ Humb jetën pacientja që po transportohej
x
BREAKING NEWS

“I kam parë me sy vetë disa herë”/ Ish-ambasadori i njohur plas ‘bombën’ për Presidentin: Ja si Ilir Meta vidhte lekët me thasë!

“I kam parë me sy vetë disa herë”/ Ish-ambasadori i
x
BREAKING NEWS

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër kthesë, kamerat e sigurisë rrëzojnë truprojën dhe zbulojnë të vërtetën, hidhet dritë mbi atë çfarë ndodhi në orët e vona

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër
x

Aktualitet

“Nuk do vizitoj asnjë fëmijë të pa vaksinuar”/ Aida Shtino i kthehet keq mjekes së njohur shqiptare dhe e sfidon publikisht: Po për këto efektet anësore a mban përgjegjësi doktoresha?!

“Nuk do vizitoj asnjë fëmijë të pa vaksinuar”/

Gazetarja Aida Shtino ka reaguar e revoltuar pas deklaratës së mjekes pediatre Alketa Hoxha, se nuk do të vizitojë asnjë fëmijë që nuk është i vaksinuar, pasi kështu rrezikohet jeta e fëmijëve të tjerë që mund të vuajnë nga sëmundje të rënda.

Shtino i drejton një pyetje publike mjekes: Po për efektet anësore të vaksinës a mban përgjegjësi doktoresha, apo për atë s’ka çi duhet asaj....?

“Mjeke me deklarata te tilla kaq te prera me bejne pershtypje dhe sigurisht deri diku i kuptoj , por  ketu kam nje pyetje per zonjen doktoreshe : Po per efektet anesore te vaksines a mban pergjegjesi doktoresha , apo per ate ska ci duhet asaj....?

 Se mire i bejne vaksinat per te mbrojtur femijet, por keto efektet anesore a mbajne pergjegjesi doktoret..per keto a jane te prere ne deklarata...? 

Sinqerisht pozicion te veshtire ka doktoresha, te beje nje presion te tille se nuk viziton asnje femije pa bere vaksinen, dmth doktoresha do ti leje te vdesin femijet pa i vizituar ,per te mbrojtur femijet e tjere te semure me leucemi...

Me falni po betimi i Hipokratit ????!!!”, shkruan Aida Shtino.

“Nuk do vizitoj asnjë fëmijë të pa vaksinuar”/