BREAKING NEWS

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me motin me 10 gusht

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me
x
BREAKING NEWS

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe gruas së tij/ Autoritetet amerikane po hetojnë nëse kishte konflikt mes çiftit! Në apartament u gjetën shenja…

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e qëlloi me armë zjarri 12-vjeçarin

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në
x
BREAKING NEWS

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në New-York/ Zbardhen detaje të reja, hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x

Aktualitet

“Nuk e di sa e vërtetë është kjo zoti gazetar, por për ty qarkullojnë fjalët se...”/ Mori komentin që nuk e priste, Artan Hoxha i jep përgjigjen epike

“Nuk e di sa e vërtetë është kjo zoti gazetar, por

Gazetari Artan Hoxha publikoi dje në rrjetet sociale disa pamje nga Amsterdami ku tregonte edhe çmimin e farave të lëndëve narkotike. Madje iu drejtua edhe Ministrisë së Bujqësisë duke shprehur me ironi gatishmërinë për t’i ndihmuar për parametrat e fareve që donin.

Pikërisht në këtë postim Hoxhës i ka komentuar edhe një qytetar, i cili shkruan se qarkullojnë fjalë se gazetari do hapë departamentin e hashashit në Universitetin e Kamzës.

“Qarkullojne fjale se do hapesh departamentin e hashashit ne universitetin e Kamezes! Nuk e di sa e vertete eshte kjo zoti gazetar! Gjithsesi shpresoj qe ta marresh nje license hashashi nga qeveria!”, i shkruan një qytetar.

Pas këtij komenti, e menjëhershme ishte përgjigjja ironike e Hoxhës.

“Ç’na duhet universiteti bujqesor i Kamzes, ne hapim prape shkollen e mesme bujqesore ne Skrapar”, i përgjigjet Hoxha.

“Nuk e di sa e vërtetë është kjo zoti gazetar, por