Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nuk i ndaloi postbllokut të policisë, shpallet në kërkim 22-vjeçarja në Tiranë

Postuar: 15/11/2018 - 18:49

Një vajzë e re 22-vjeçare është shpallur në kërkim nga Policia e Tiranës. 22-vjeçarja me iniciale R.Sh. nuk i ka ndaluar uniformave blu në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”.

Sipas policisë, e reja kishte shkelur sinjalistikën duke udhëtuar me makinë dhe për këtë arsye iu kërkua që të ndalonte për verifikim. Por, 22-vjeçarja u largua duke shkelur urdhrin e policisë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/05/2019 - 09:14

Dy punonjës të aeroportit të Rinasit u ndaluan nga policia. Sipas një njoftimi zyrtar, dy punonjësit e ngarkim-shkarkimit të bagazheve dyshohen për vjedhje të pasurisë nga bagazhet e udhëtarëve.

Postuar: 20/05/2019 - 09:09

Një 33-vjeçar nga Saranda ka rënë në prangat e policisë ditën e sotme.

Postuar: 20/05/2019 - 09:07

Një tjetër njoftim i rëndësishëm nga Ambasada Amerikane në Tiranë për të gjithë aplikantët e Lota

Postuar: 20/05/2019 - 08:46

Në shtëpinë e ish-deputetes së LSI Erisa Xhixho ditën e djeshme ka pasur festë.

Postuar: 20/05/2019 - 08:44

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në aksin rrugor Elbasan-Labinot, po

Postuar: 20/05/2019 - 08:36

Në rrugicat e Dhoksatit, fshat në Gjirokastër, është thuajse e pamundur të ndeshesh me ndonjë të

Postuar: 20/05/2019 - 07:52

43-vjeçari shqiptar Klodian Lekocaj, që prej vitit 2006 është në burg në shtetin fqinj, pasi fi