BREAKING NEWS

“Kjo është një ditë që kam dashur të vijë prej kohësh”/ Emocionohet kryeministri Rama, nderon në Kosovë akademikun shumë të njohur me “Yllin e Medaljes”: Zotni burrë, vetëdija e tij është tipar dallues!

“Kjo është një ditë që kam dashur të
x
BREAKING NEWS

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për çfarë kanë rënë dakord me Albin Kurtin: Do ndodhë në javën e fundit të nëntorit

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për
x
BREAKING NEWS

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama mban qëndrimin e prerë për tensionet në Veri dhe jep mesazhin e fortë: E drejta është me...(VIDEO-LIVE)

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama
x
BREAKING NEWS

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët, kryeministri i Kosovës mesazh të fuqishëm

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët,
x
BREAKING NEWS

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë Berishën drejt SPAK, gjenerali zbërthehet te amerikanët për aferën e Gërdecit

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë
x
BREAKING NEWS

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan Hoxhës në ambasadën amerikane dhe akuzat ndaj Shkëlzen Berishës

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan
x
BREAKING NEWS

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas epokës Merkel, ja rezultati paraprak i zgjedhjeve në Gjermani

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas
x

Aktualitet

Nuk iu bind thirrjes për të ndaluar, Klodiana Lala zbulon se kush është drejtuesi i Benz-it me xhama të zinj

Nuk iu bind thirrjes për të ndaluar, Klodiana Lala zbulon se kush

Gazetarja Klodiana Lala ka arritur të zbulojë identitetin e drejtuesit të Benz-it që nuk iu bind urdhrit të policisë për të ndaluar duke rrezikuar efektivët gjatë operacionit të sotëm antidrogë, ku u sekuestruan 1.2 kg kokainë, ndërsa pati edhe një incident me gazetarin Ergys Gjençaj.

Gazmed Cani ishte personi që po drejtonte mjetin e llojit “Mercedez Benz” me të cilin iu ikën forcave të policisë gjatë aksionit të zhvilluar ditën e sotme në zonën e njohur si “Varri i Bamit”.

Mësohet se Cani është personi që ka shtypur pedalen e gazit për tu larguar nga forcat RENEA, ndërkohë që brenda mjetit ishte edhe Altin Gega. Tashmë Cani Gega dhe tre persona të tjerë janë arrestuar. Tre të tjerët janë: Erjon Prengaj, Taulant Çoku dhe Gentjan Kore.

Më të lexuarat