BREAKING NEWS

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim nga SPAK për presidentin, i kujtojnë bllokun 700 mijë euro dhe reformën në drejtësi

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim
x

Aktualitet

Nuk kanë fund aksidentet, makina përplas për vdekje këmbësorin në Pogradec

Nuk kanë fund aksidentet, makina përplas për vdekje

Disa çaste më parë është regjistruar një tjetër aksident tragjik në aksin nacional Pogradec-Korçë, në afërsi të fshatit Buçimas.

Burime bëjnë me dije se një automjet ka përplasur një këmbësor me iniciale P. GJ. dhe për pasojë ky i fundit ka ndërruar jetë. Ndërkohë, sipas të dhënave të policisë mësohet se aksidenti ka ndodhur si pasojë e motit të keq që ka përfshirë juglindjen e vendit.

Vlen të theksohet se drejtuesi i mjetit është larguar nga vendi ingjarjes, ndërsa grupi hetimor po punon për dokumentimin e ngjarjes dhe zbardhjen e rrethanave të plota të saj.