BREAKING NEWS

SPAK del me njoftimin e fundit: Dërgohen në GJKKO 25 kriminelë! Ja sa para janë sekuestruar

SPAK del me njoftimin e fundit: Dërgohen në GJKKO 25 kriminelë!
x
BREAKING NEWS

Tension i lartë në Baltik, orët vendimtare që mund të parandalojnë një “Luftë të Tretë Botërore”, ja 3 shtetet ku mund të shpërthejë një konflikt i armatosur

Tension i lartë në Baltik, orët vendimtare që mund të
x
BREAKING NEWS

Plas keq në Beograd, ndërkombëtarët “shkundin” Vuçiçin, Bashkimi Evropian miraton për herë të parë dokumentin për Kosovën që do të tronditë Serbinë

Plas keq në Beograd, ndërkombëtarët “shkundin”
x
BREAKING NEWS

'Tërmet' në Britani/ Boris Johnson do të japë dorëheqjen sot

'Tërmet' në Britani/ Boris Johnson do të japë
x
BREAKING NEWS

Pësoi arrest kardiak, mbytet një shtetas duke u larë në det

Pësoi arrest kardiak, mbytet një shtetas duke u larë në det
x
BREAKING NEWS

Afera e inceneratorëve, Frrok Çupi plas “bombën” dhe sulmon Metën dhe Kryemadhin, zbulon se kush ia dha dosjen LSI-së

Afera e inceneratorëve, Frrok Çupi plas “bombën”
x
BREAKING NEWS

Befason gazetari Robert Papa: Ambasada e SHBA mbështet protestën e Berishës, raportet e DASH për Ramën janë denigruese

Befason gazetari Robert Papa: Ambasada e SHBA mbështet protestën e
x
BREAKING NEWS

BE i jep goditjen e rëndë Vladimir Putinit, ja pse Rusia është drejt kolapsit

BE i jep goditjen e rëndë Vladimir Putinit, ja pse Rusia
x

Aktualitet

“Nuk ke eksperiencë”, Spartak Ngjela i mbyll gojën moderatorit të Top Channel, tregon çfarë i ka thënë Bora Zemani për komentin e bujshëm

“Nuk ke eksperiencë”, Spartak Ngjela i mbyll gojën

Avokati i njohur ka folur lidhur me komentet e tij të bujshme ndaj femrave të hijshme. I pyetur nga moderatori Flori Gjini nëse ka pasur raste që ia kanë marrë për keq, Ngjela e mohoi.

Ngjela iu drejtua moderatorit duke i thënë që nuk ka eksperiencë. “Kush është ajo femër që nuk i pëlqejnë komplimente”, tha Ngjela.

Çfarë iu tha Bora Zemani?

Ngjela: Si mor si ka pëlqyer. Është realizëm. ajo ka pushtuar të gjithë ekranet. E përgëzova për karrierën e saj edhe ajo më falënderoi.

Vetëm Borë apo edhe personazhe të tjerë?

Ngjela: Unë zgjedh kë të dua.

Më të lexuarat