BREAKING NEWS

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet ligjore dhe kushtetuese që Trump të qëndrojë në detyrë

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet  ligjore dhe kushtetuese
x

Aktualitet

“Nuk kemi shkop magjik”, naftëtarët e Ballshit reagojnë menjëherë pas postimit të kryeministrit Rama

“Nuk kemi shkop magjik”, naftëtarët e Ballshit

Menjëherë pas thirrjes së kryeministrit Edi Rama i cili u kërkoi të ndërprisnin grevën e urisë, kanë reaguar naftëtarët e Ballshit.

Ato i bëjnë thirrje kryeministrit Rama se nga ai presin zgjidhje për situatën dhe jo postime në Twitter.

Po ashtu, duke iu referuar postimit në Twitter të kreut të qeverisë, ata shprehen se nuk kanë bërë asnjë herë presion dhe as nuk kanë kërkuar asgjë që ai nuk mund ta zgjidhë.