BREAKING NEWS

Lëvizjet e fundit në SPAK/ Paralajmëron Spartak Ngjela: Të akuzuarit e mëdhenj ja vetëm do shpronësohen, por do burgosen

Lëvizjet e fundit në SPAK/ Paralajmëron Spartak Ngjela: Të
x

Aktualitet

Nuk ndalet Artan Hoxha, ironizon sërish Ilir Metën dhe i publikon foton: Paskan zbrit te Gjiri i Lalzit...

Nuk ndalet Artan Hoxha, ironizon sërish Ilir Metën dhe i publikon

Gazetari Artan Hoxha nuk ndalet së ironizuari presidentin Ilir Meta. Ditën e sotme Hoxha ka publikuar një foto të Metës të Gjiri i Lalzit, ku presidenti ka të veshur bluzën e ekipit të Tiranës dhe ka ngritur dy gishtat. Si për ironi të kësaj fotoje të presidentit, Hoxha në postimin e tij: “TIRONA FANATICS paskan zbrit te Gjiri i Lalzit,... Respekte per Ultras Guerrils”.

Nuk ndalet Artan Hoxha, ironizon sërish Ilir Metën dhe i publikon

 

Më të lexuarat