Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nuk përmbahet Ilir Demalia: Harroje, qesharake çdo gjë!

Postuar: 26/05/2019 - 09:02

Analisti Ilir Demalia ka komentuar protestën e sotme të opozitës. Në një status në Facebook, Demalia thotë se qeveria, parlamentarët, opozita, trajtohen nga ambasadorët si fëmije të prape kopshti.
 
Postimi i Ilir Demalisë
 
Qesharake çdo gje edhe sot.
 
Nuk ka si ndodh ndryshe, kur qeveria, parlamentarët, opozita, trajtohen nga ambasadorët si fëmije të prape kopshti. Nuk ndodh kjo sjelle në asnjë nga vendet fqinje për mos shkuar më larg.
 
Jemi ende nje bashkesi klanore dhe shumë larg shtetit të se drejtës dhe demokracisë, se për shtet modern, HARROJE.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/11/2019 - 23:59

Gazetari Artan Hoxha zbulon fituesin mes tre kandidatëve për postin e kryeprokurorit. “Arta Marku që në momentin kur u zgjodh prokurore u zgjodh në një situatë jo ligjore, në një seancë me flakadanë.

Postuar: 18/11/2019 - 23:53

Këshilli i Lartë i Prokurorisë paraditen e së enjtes bëri publike pikët e grumbulluara nga tre ka

Postuar: 18/11/2019 - 22:33

Të shtunën zëdhënësi i Presidentit njoftoi se do të publikohej dhe një video, me fakte të pakundë

Postuar: 18/11/2019 - 20:59

Imami Ahmet Kalaja i “Rrugës së Kavajës” në Tiranë, ka denoncuar një qytetare pasi aj

Postuar: 18/11/2019 - 20:45

Komisioni i Pavarur ka vendosur të konfirmojë në detyrë kryetarin e Gjykatës Administrative të K

Postuar: 18/11/2019 - 20:32

Tre nga anëtarët e AMA-së, Sami Nezaj, Suela Musta dhe Agron Gjekmarkaj, ditën e sotme u shprehën

Postuar: 18/11/2019 - 19:52

Mbrëmjen e sotme në Shkodër është plagosur një person pas një sherri mes të rinjve.