Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Toka nuk gjen qetësi/ Dy lëkundje të forta tërmeti godasin gjatë natës Shqipërinë, ja ku ishte epiqendra dhe sa ballë

Toka nuk gjen qetësi/ Dy lëkundje të forta tërmeti godasin
x

Aktualitet

Nuk pritej! Ylli Rakipi flet me emra, zbulon postin e zyrtares dhe ambasadorin në “videon erotike”

Nuk pritej! Ylli Rakipi flet me emra, zbulon postin e zyrtares dhe ambasadorin
Gazetari Ylli Rakipi, ndërsa i referohet ambasadorëve dhe qëndrimit të ndërkombëtarëve, veçanërisht thashethemeve se Presidenca disponon një video erotike të një "ambasadori të huaj me një zyrtare të lartë të Rilindjes" tha se kanë filluar të dalin fjalë që mund te jetë Soreca.

Ylli Rakipi tha në studion e ABC News:

“Kanë filluar të dalin fjalë që mund te jetë Soreca, nëse kanë një video për Sorecën, që Rilindja i ka dhënë një zv/ministre në përdorim, autoritetet duhet ta nxjerrin dhe ta thonë. Për mua nuk është e rëndësishme nëse është blerë me një dashnore një ambasador i madh këtu, për mua është e rëndësishme pse është një keqbërës ambasadori Soreca”.

 

Më të lexuarat