BREAKING NEWS

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet ligjore dhe kushtetuese që Trump të qëndrojë në detyrë

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet  ligjore dhe kushtetuese
x

Aktualitet

Nuk u kthye dot me vëllain e saj, Iris Luarasi zbardh mesazhin e Eva Dumanit: Ejani më rrëmbeni se...

Nuk u kthye dot me vëllain e saj, Iris Luarasi zbardh mesazhin e Eva

Iris Luarasi ka deklaruar se Eva Dumani, shqiptarja e mbetur në kampin Al hol, i ka lënë një mesazh të vëllait. E ftuar në studion e “Opinion”, Luarasi tha se Eva i ka thënë Endrit që të shkojnë e ta rrëmbejnë, sepse ajo vetë nuk mund të largohej që aty.

“I ka thënë të vëllait që ejani dhe më rrëmbeni sepse unë nuk vij dot. Ia ka thënë të vëllait, pasi e ka përcjellë në Shqipëri,”– tha Luarasi.