BREAKING NEWS

Përfundon takimi 1 orësh ‘kokë më kokë’ i Lulzim Bashës me ambasadorët e SHBA, BE dhe Britanisë

Përfundon takimi 1 orësh ‘kokë më kokë’ i
x

Aktualitet

Numri po rritet me shpejtësi! Konfirmohen 12 raste të tjera me koronavirus në Shkodër

Numri po rritet me shpejtësi! Konfirmohen 12 raste të tjera me

Konfirmohen edhe 12 raste të reja me koronavirus në Shkodër.

Mësohet se katër prej tyre janë pjesëtarë të një familje në Dobraç, një çift bashkëshortësh dhe dy fëmijët e tyre, djalë dhe vajzë.

Ndërsa pjesa tjetër janë nga zona e Kirasit.

Sipas hetimeve të gjithë këta persona kanë marrë pjesë në një ceremoni mortore dhe dyshohet se pikërisht atje mund të jenë infektuar.

Më të lexuarat