Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nusja denoncon vjehrrin në Kavajë: Burri ikën në punë, babai i tij tentoi të më përdhunonte

Postuar: 12/08/2017 - 20:35

Një 59-vjeçar është arrestuar nga Policia e Kavajës pas denoncimit që ka bërë nusja e djalit të tij.

Ndonëse identiteti i tyre nuk bëhet i ditur, policia njofton se ka arrestuar vjehrrin e 20-vjeçares pas akuzës që kjo e fundit i drejton për vepra të turpshme dhe ngacmim seksual prej më shumë se një muaji.

E reja është shfaqur me shenja dhune në komisariat dhe ka qenë mjaft e rënduar psikologjikisht, ndërsa ka deklaruar se i shoqi nuk kishte dijeni për atë që kishte ndodhur në shtëpi, pasi vjehrri e ngacmonte kur ai ishte në punë. 

Sipas denoncimit pas ngacmimeve seksuale, vjehrri i kërkonte asaj të kryenin marrëdhënie seksuale dhe e kërcënonte që të mos i tregonte njeriu. Por duke qenë se mesditën e së enjtes ai kishte tentuar edhe të abuzonte seksualisht me të, 20- vjeçarja pasi kishte arritur të dilte nga banesa ishte drejtuar menjëherë në Polici.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 3

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/08/2017 - 17:37

Kthimi i vizave për shqiptarët është komentuar shumë ditët e fundit dhe madje ka hapur debat si politik ashtu edhe mediatik.

Analisti Fatos Lubonja ka komentuar sot këtë mundësi të rikthimit të vizave për shqiptarët, duke marrë shkas edhe nga kërkesa e autoriteteve holandeze.

Postuar: 22/08/2017 - 17:32

Një zjarr i madh ka rënë brenda një pallati në Vlorë.

Postuar: 22/08/2017 - 17:22

Një aksident ka ndodhur pasditen e së martës pranë Gjirit të Lalzit.

Postuar: 22/08/2017 - 17:01

Një banesë në Lezhë është djegur nga zjarri këtë pasdite. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Nënë Tereza”.

Postuar: 22/08/2017 - 16:51

Një 57-vjecar me inicialet T. K është plagosur me thikë mesditën e sotme pas një konflikti për motive të dobëta në Rrugën “Kongresi i Manastirit” në kryeqytet.

Postuar: 22/08/2017 - 16:47

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë në Korçë me akuzën e vjedhjes. Blutë arrestuan shtetasin Zamir Fejzollari, 37 vjeç, banues në Korçë.

Postuar: 22/08/2017 - 16:33

Në orët e para të mëngjesit të sotëm kryer një sulm ndaj kryetarit të shoqatës çame dhe i vetëshpalluri kryeministër në ekzil i Çamërisë, Festim Latos.