BREAKING NEWS

Pamjet ‘bombë’ të Artan Hoxhës për kryebashkiakun socialist që shfaqet duke pirë kokainë, dalin detajet çfarë dallohet në video dhe paralajmërimi i rëndë

x

Aktualitet

Nxirren armët në Fushë-Krujë, qëllohen dy persona, kush është femra që ka mbetur e plagosur (EMRAT)