BREAKING NEWS

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti s’ka ndodhur në asnjë vend të botës!

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti
x

Aktualitet

“O Luli, o Luli, po çfarë tersi je?! I more në qafë...”/ Artan Hoxha del me reagimin e papritur për Bashën: Po pse budalla është doktori, që...

“O Luli, o Luli, po çfarë tersi je?! I more në

Gazetari Artan Hoxha ka bërë një reagim me tone ironike ndaj kreut demokrat Lulzim Basha.

“O Luli, o Luli, po çfarë tersi je?! I more në qafë gjermanët!!! Je bërë më keq,  se ai tifozi i Juventusit...

Sa the, qe je tifoz me Gjermanine, humbi ne fushen e vet, per here te pare ne eleminatore pas 21 vitesh, 1-2 nga Maqedonia e Veriut...

Sa the, qe je tifoz me Bayern Munich, e hengri dhe Bayern ne fushen e vet 2-3 nga PSG...

Po pse budalla eshte Doktori, qe pret sa mbaron ndeshja dhe behet tifoz me ate qe fiton”, shkruan Hoxha.