BREAKING NEWS

Koalicion me Ramën në 2021? Ilir Meta jep përgjigjen e prerë, surprizon me deklaratën për Kryemadhin: Jam mërzitur! Do ju tregoj mesazhet e Monikës e Vasilit

Koalicion me Ramën në 2021? Ilir Meta jep përgjigjen e
x

Aktualitet

Oficerit të Krimeve në Shkodër i djegin makinën, policia zbardh detajet e para

Oficerit të Krimeve në Shkodër i djegin makinën, policia

 Një makinë e oficerit të Krimeve është djedur në qytetin e Shkodrës.  Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:00 të mengjesit të sotem dhe mësohet se makina është e oficerit Arbër Duli.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Mahalla e Çakajve” në Shkodër, teksa mjeti ka qenë i parkuar.

Sipas burimeve në polici dhe zjarrëfikesve djegia mendohet se është e qëllimshme. Mjeti tip Volsvagen passat është djegur me benzinë sipas dyshimeve ndërsa është thyer edhe xhami para nga nxehtësia.

Mjeti është dërguar në policinë e Shkodrës dhe vijojnë hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

Oficeri Arbër Duli punon prej disa vitesh në policinë e Shkodrës dhe së fundmi mban detyrën në sektorin e krimeve.