Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ofrohet shpërblim për këdo që jep informacion për vrasësin e shqiptarit në SHBA (Foto)

Postuar: 12/09/2018 - 10:11

Policia vazhdon kërkimet për arrestimin e autorit të vrasjes se Grei Frashërit, djaloshit 23-vjeçar me origjinë shqiptare. 

Krimi ndodhi rreth orës 5.45 minuta të 7 shtatorit në rrugën 93 në Fourth Avenue, vetëm gjysmë milje larg shtëpisë së tij.

Policia ishte njoftuar për sulmin dhe në momentin kur kishin mbërritur në vendngjarje kishin gjetur 23 vjeçarin me plagë të shkaktuar nga një armë, në qafën e tij.

Deri tani nuk është bërë ndonjë arrestim, ndërsa policia ka shpërndarë foton e 23 vjeçarit duke kërkuar ndihmë në komunitet për të gjetur autorin.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
You voted 3. Total votes: 3

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/09/2018 - 20:20

Miqësia është e shenjtë dhe e shtrenjtë, por jo në të gjitha rastet.

Postuar: 24/09/2018 - 20:02

Një aksident i çuditshëm ka ndodhur në Tiranë.

Postuar: 24/09/2018 - 19:50

Gazetari dhe producenti Artan Rama ka kërkuar nga aktivistët dhe aktorët që të ngrejnë çadrat në

Postuar: 24/09/2018 - 19:50

Kryeministri Rama, në rubrikën e tij për ERTV, “Përgjigja ime”, ka replikuar sot&nbsp

Postuar: 24/09/2018 - 19:16

Policia e Lezhës ka dhënë detaje të reja rreth ngjarjes së rëndë në Torovicë, ku humbën jetë daja

Postuar: 24/09/2018 - 19:13

Prindër dhe nxënës të fshatit Mengël në Elbasan shqyen dyert e shkollës 9-vjeçare dhe u futën bre

Postuar: 24/09/2018 - 18:25

 Dy persona kanë humbur jetën teksa po punonin për hapjen e një pusi në Torovicë të Lez