BREAKING NEWS

Koronavirusi në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë përditëson të dhënat: Ja sa persona janë konfirmuar pozitivë në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë
x

Aktualitet

Operacion antidrogë në Tiranë / Kush janë ‘të fortët’ që u arrestuan në Kombinat (EMRAT)

Operacion antidrogë në Tiranë / Kush janë ‘të

Katër persona janë arrestuar ditën e sotme në Kombinat, Tiranë gjatë një operacioni antidrogë.

Raportohet se shtetasit e arrestuar janë Erjon Korteshi, Armand Gashi, Ardian Kanina dhe Genci Rapo. Mbi ta rëndon akuza e trafikimit të lëndëve narkotike, pasi gjatë aksionit të policisë i janë sekuestruar 5 doza heroinë dhe një shumë e konsiderueshme parash. Gjithashtu gjatë këtij aksioni është proceduar në gjendje të lirë shtetasi H. SH., 33-vjeç.

Dyshohet se këta persona organizonin shpërndarjen e heroinës në Kombinat dhe në pjesë të tjera të kryeqytetit.

Më të lexuarat