BREAKING NEWS

Albin Kurti gjatë konferencës merr vendimin e menjëhershëm për taksën ndaj Serbisë, ja çfarë u vendos dhe kur do hyjë në fuqi

Albin Kurti gjatë konferencës merr vendimin e menjëhershëm
x

Aktualitet

Operacioni i bujshëm i policisë, arrestohet biznesmeni i njohur dhe ish-kandidat për deputet (Akuzat e rënda që rëndojnë mbi të)

Operacioni i bujshëm i mëngjesit të ditës së sotme që çoi në arrestimin e disa personave, pasi akuzohen se ndikuan tek gjyqtarët për të liruar nga burgut bandën e Lazaratit.

Mes të arrestuarve në operacioni është edhe biznesmeni Sait Fishta ish-kryetari i Komunës së Velipojës dhe ish-kandidat për deputet në siglën e disa partive të ndryshme në zonën e Shkodrës.

Operacioni i bujshëm i policisë, arrestohet biznesmeni i njohur dhe

Ai rezulton i dënuar më parë për akuzën e ndërtimit të paligjshëm në tokë publike të 9 objekteve pallate në zonën bregdetare të Velipojës.