Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Operacioni i RENEA-s në Lushnje, nipi tregon si ia plagosën gjyshin: Shikoni krevatin me gjak dhe plumba në dhomë

Video: 

Postuar: 14/09/2018 - 12:29

Kjo është dhoma në fshatin Remas të Lushnjes, ku një 77-vjeçar mbeti i plagosur nga forcat RENEA-a që i rrethuan shtëpinë pasi dyshuan se aty fshiheshin dy persona në kërkim. 

Nipi i të moshuarit tregon se gjyshi ishte në krevat kur u plagos dhe hedh poshtë versionin e Policisë se ai ka qëlluar mbi forcat RENEA me çifte.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/11/2018 - 09:42

Policia e Shtetit, pas Vlorës, ka publikuar sot emrat dhe fotot e personave më të kërkuar në qytetin e Fierit.Janë në total 17 persona ata që cilësohen të një rrezikshmërie të lartë në Fier, për të cilët gjy

Postuar: 15/11/2018 - 09:32

Dy persona të shpallur në kërkim për vjedhje makinash dhe trafik droge janë arrestuar nga policia

Postuar: 15/11/2018 - 09:28

Një krimi i rëndë goditi Shkodrën një ditë më parë, një i vrarë dhe një i plagosur ishte bilanci

Postuar: 15/11/2018 - 09:10

Policia e Shtetit pas Vlorës ka publikuar sot emrat dhe fotot e personave më të kërkuar në qyteti

Postuar: 15/11/2018 - 08:38

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka nisur hetimet për zv/ drejtoreshën e përgjithshm

Postuar: 15/11/2018 - 08:17

Drejtori  i përgjithshëm  i  Policisë së Shtetit, Ardi Veliu anuloi dhe urdhrin e

Postuar: 15/11/2018 - 07:56

Qyteti i Shkodrës u trondit ditën e djeshme nga një tjetër vrasje.Fatos Ferracaku u ekzekutu