BREAKING NEWS

Gati të plasë  “Lufta e Tretë Botërore”, Suedia e Finlanda përgatiten për konflikt me Rusinë

Gati të plasë  “Lufta e Tretë Botërore”,
x
BREAKING NEWS

Humbje e madhe! “I pari në fushatën elektorale, i fundit u largua deri sa numëroi të gjithë votat”/ Ina Zhupa mes dhimbjes ndan lajmin e trishtë: Një nga djemtë më të mirë! Po na plas zemra

Humbje e madhe! “I pari në fushatën elektorale, i fundit u
x
BREAKING NEWS

Humbi jetën nga rrëzimi i tendës së kalçetos, i riu nipi i deputetit të njohur të PD-së, rrëqeth me mesazhin politikani dhe jep lajmin tronditës: Më fal Armando…

Humbi jetën nga rrëzimi i tendës së kalçetos, i riu
x
BREAKING NEWS

Tragjike/ Moti i keq i merr jetën të riut, ky është 22-vjeçari që vdiq mbrëmjen e sotme në Sarandë

Tragjike/ Moti i keq i merr jetën të riut, ky është
x
BREAKING NEWS

Emri/ Stuhia rrëzoi tendën e kalçetos në Sarandë, ndërron jetë në spital 22-vjeçari

Emri/ Stuhia rrëzoi tendën e kalçetos në Sarandë,
x
BREAKING NEWS

Tirana po ‘digjet’ nga temperaturat e larta, ndërsa në Sarandë shiu bën namin, ja mbathin pushuesit

Tirana po ‘digjet’ nga temperaturat e larta, ndërsa në
x
BREAKING NEWS

U vra me plumb në kokë/ Zbardhen detaje të reja, ja kujt i përkiste trupi i dekompozuar në Malin e Gramozit (Emri)

U vra me plumb në kokë/ Zbardhen detaje të reja, ja kujt i
x
BREAKING NEWS

Kryeministri holandez habit me deklaratën: Gati u kapëm fizikisht me Ramën në Sofje, Shqipëria ka probleme me...

Kryeministri holandez habit me deklaratën: Gati u kapëm fizikisht me
x

Aktualitet

Operacioni ‘Plumbi i artë’/ Nga Talo Çela te Florenc Çapja, Klodiana Lala zbulon çfarë i pret 14 të rrezikshmit e shpallur në kërkim: Pas një muaji do të...

Operacioni ‘Plumbi i artë’/ Nga Talo Çela te Florenc

Pas rrëfimeve të Nuredin Dumanit, i cilësuar si i penduar i drejtësisë, si dhe ish-mikut të tij Henrik Hoxhajt, gjatë operacionit “Plumbi i Artë”, u arrestuan shumë eksponentë të krimit.

Ndërkohë, për 14 personat e arrestuar janë dhënë të gjitha gjeneralitetet e në pikat kufiitare të vendit, për të bërë të mundur arrestimin e tyre nëse tentohet që ata të lënë Shqipërinë.

Gazetarja Klodiana Lala raporton se në bazë të procedurës, pasi autoritetet kanë shpallur në kërkim këta persona, fill pas një muaj fotot e tyre dalin në sistemin e faqes zyrtare të Interpolit, ndërkohë që sipas SPAK ata cilësohen si persona me rrezikshmëri të lartë shoqërore.

NË KËRKIM
-Eljo (Ervis) Bitri
-Festim Qoli
-Alban Bengasi
-Ervis Martinaj

-Elvin Merlika

-Alket Xhixha
-Marjus (Suel) Lulaj (Çela)
-Agron (Kamber) Mehja
-Aleks Çela alias (Tom Qorri)
-Talo Çela
-Agim Gjini
-Mikael Qosja (Kamami) (Stefo)
-Florenc Çapia
-Abedin Mama (Dine Çami)

Më të lexuarat