BREAKING NEWS

Obama, Melinda Gates dhe Fauci mbikqyrësit e laboratorit të Wuhanit në 2015 kur Bill Gates paralajmëroi rrezikun nga virusi

Obama, Melinda Gates dhe Fauci mbikqyrësit e laboratorit të Wuhanit
x

Aktualitet

Opozita ka paralajmëruar trazira / Sandër Lleshaj flet për përplasjen civile, tregon se çfarë do të ndodhë pas 6 ditësh

Opozita ka paralajmëruar trazira / Sandër Lleshaj flet për

Në datën 30 qershor nuk do të ketë përplasje civile. Sipas ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj vendi nuk rrezikon përplasje civile, pasi nuk ka konflikt civil.

“Atë ditë probleme mund të ketë, të rendit publik, të kriminalitetit por në aspektin civil jo” tha ministri në emisionin Opinion.