BREAKING NEWS

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike? Kreshnik Spahiu bën parashikimin e BUJSHËM, zbërthen skenarin e ish-kryeministrit: Do ndodhë në shtator. Uroj që ambasadorja Kim të kuptojë këtë!

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike?
x
BREAKING NEWS

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’, zbulon për herë të parë fundin fatal që e pret Sali Berishën pas shpalljes ‘non grata’: Deklarata e Yuri Kim rrugë shpëtimi për Bashën, ja çfarë pritet

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon
x
BREAKING NEWS

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14 fëmijë shqiptarë që ishin të ngujuar në kampin e ferrit ‘Al Hol’ në Siri, shoqërohen nga Rama dhe Çuçi (VIDEO)

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14
x

Aktualitet

OSHEE jep njoftimin e rëndësishëm: Sot do ketë shkëputje të energjisë elektrike në këto zona të Tiranës

OSHEE jep njoftimin e rëndësishëm: Sot do ketë

OSHEE njofton se do të ketë shkëputje të energjisë në disa zona të Tiranës.
Pershendetje/Njoftim për abonentët #Tiranë
Stakim, 23 qershor

Në kuadër të investimit për mirëmbajtjen e kabinave, sot gjatë intervalit kohor 16:00-19:30 do të punohet në një nga fiderat e NST Kashar. Pa energji do të mbetet pjesërisht: Rruga dytesore e Autustrades Tirane -Durres, bizneset ne krahun e djathte te Autostrades , ura e Limuthit deri tek kryqezimi i Rinasit