BREAKING NEWS

Nuk kanë të ndalur, tre tërmete godasin sërish Turqinë

Nuk kanë të ndalur, tre tërmete godasin sërish Turqinë
x

Aktualitet

OSHEE jep njoftimin: Nesër dhe pasnesër këto zona në Tiranë do të mbeten pa energji elektrike

OSHEE jep njoftimin: Nesër dhe pasnesër këto zona në

OSHEE bën me dije se disa zona në kryeqytet do të kenë stakim të energjisë elektrike për shkak të remontit në kabinat elektrike.

Nesër dhe pasnesër dhe shkëputja do të jetë me intervale të ndryshme kohore.

Zonat dhe orët ku do të ketë stakim energjie:

10 tetor

09:00-15:00

Pjesërisht rrugët: “Petro Marko”, “Asim Vokshi”, zona përballë Shkollës “Harri Fultz”

10:00-12:00

Pjesërisht rrugët: “Qemal Stafa”, “Manol Konomi”, “Hoxha Tahsim”

12:00 -15:00

Pjesërisht rrugët: “Qemal Stafa”, “Riza Jasa”

11 tetor

09:00 – 15:00

Pjesërisht rrugët: “Mine Peza”, “Rruga e Durrësit”, “Andrea Kostallari”.