BREAKING NEWS

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i viktimave, mbi 400 raste të reja

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI në zgjedhjet e 25 prillit në Tiranë. Emri

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI
x
BREAKING NEWS

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4 turistëve rusë në Qerret, kamerat zbulojnë gjithçka, ja lëvizjet në hotelin luksoz. Ambasada ruse merr vendimin e menjëhershëm

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4
x
BREAKING NEWS

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat që implikojnë politikanët e njohur dhe del me paralajmërimin e fortë: Ja si po i detyron Berisha që t’i rrinë rrotull!

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron pasurinë marramendëse të dy vëllezërve me rrezikshmëri të lartë në Tiranë. Zbardhen akuzat e rënda

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron
x
BREAKING NEWS

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/ Çfarë ka ndodhur në dhomën e saunës ku po qëndronin 4 turistët që u gjetën të vdekur në Qerret, shoqërohen në polici e gjithë stafi

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/
x
BREAKING NEWS

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe paralajmëron sekuestrim të pasurive sipas vendimit të Biden

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir, nënë e bir hidhen nga kati i tretë për t’u shpëtuar flakëve! Vdes e ëma. Zbardhen dyshimet e rënda

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir,
x

Aktualitet

OSHEE jep njoftimin: Nesër nuk do të ketë energji elektrike në disa zona të Tiranës

OSHEE jep njoftimin: Nesër nuk do të ketë energji elektrike

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton se në vijim të investimit për fuqizimin e rrjetit të shpërndarjes, në datat 27-30 shtator do të kryhen punime në NST Valias.

Si pasojë do të ketë ndërprerje të energjisë në disa zona të Tiranës.

“Në vijim të investimit për fuqizimin e rrjetit të shpërndarjes, në datat 27-30 shtator do të kryhen punime në NST Valias.


Pa energji do të mbeten këto zona në Tiranë:

27 shtator/ 09:00-13:00

Bërxullë, Domje, Bathore, Breg Lumi

 28 shtator/09:00-13:00

Qerekë, Tapizë

29 shtator/10:00-14:00

Pjesërisht: Laknas, Bërxullë, Domje, Bathore, Qerekë, Tapizë, Bregu i Lumit, Privat Alumin, Everest,  Frutikultura, Çekrezë, Kasallë, Parafabrikatet Kamez, Valias

 30 shtator/ 09:00- 14:00

Gjokaj, Kodër Bërxullë, Prezë Rruga (Voré-Rinas)”, njofton OSHEE.