BREAKING NEWS

LSI shpërthen ndaj ministres Gjonaj dhe nxjerr dokumentin: Është memece, me bishtin e flamurit te shqepur...(Reagimi)

LSI shpërthen ndaj ministres Gjonaj dhe nxjerr dokumentin: Është
x

Aktualitet

OSHEE njoftim të rëndësishëm: Këto zona në Tiranë nesër pa drita