Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

OSHEE njoftim të rëndësishëm: Këto zona në Tiranë nesër pa drita

Postuar: 16/11/2018 - 21:40

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE), njofton gjithë abonentët e Tiranës se nesër do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike.

Sipas njoftimit, për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave ku po instalohet rrjeti 20 kV në datën 17 Nëntor do të stakohet energjia në disa zona në Tiranë nga ora 09:00-14:00.

Kështu pa drita do të mbeten: Rruga “Muhamet Gjollesha” pjesërisht, Bulevardi “Gjergj Fishta” pjesërisht, rruga “Mustafa Qosja” pjesërisht, rruga “Sulejman Delvina” pjesërisht.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/12/2018 - 07:36

Kur kanë kaluar pak më shumë se dy muaj nga ngjarja e rëndë të ndodhur në zonën e ish Bllokut, me dy të vrarë dhe një të plagosur, policia ka arrestuar një nga personat e shpallur në kërkim.

Postuar: 14/12/2018 - 07:35

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë vendimin ndaj Aldi Lleshit, i cili dy vite me parë pas grabit

Postuar: 14/12/2018 - 07:13

Orët e para të ditës paraqiten me vranësira dhe reshje shiu e dëbore në të gjithë territorin, m

Postuar: 13/12/2018 - 23:40

Çatia e një pallati katër katesh është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme.

Postuar: 13/12/2018 - 22:38

Studentët shprehen të vendosur për të mos dialoguar me qeverinë dhe kryeministrin Edi Rama, pasi

Postuar: 13/12/2018 - 22:27

Një grup studentësh u ftuan mbëmjen e sotme në emisionin “Të paekspozuarit” për të fo

Postuar: 13/12/2018 - 21:33

Artisti i njohur Robert Aliaj i ftuar në “360 Gradë”  i pyetur për lajmin e përh