BREAKING NEWS

Publiku votoi, gara ashpërsohet, ky është banori që lë përfundimisht shtëpinë e Big Brother VIP

Publiku votoi, gara ashpërsohet, ky është banori që lë
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim mesazh të koduar Edi Ramës pas takimit me Lulzim Bashën: Zgjidh o Berishën o SHBA

Ambasadorja Kim mesazh të koduar Edi Ramës pas takimit me Lulzim
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Yuri Kim takon Lulzim Bashën

Ambasadorja Yuri Kim takon Lulzim Bashën
x
BREAKING NEWS

U propozua për 6 marsin / Sali Berishës i tërhiqet papritur nga gara kandidati i njohur, ja çfarë ka ndodhur

U propozua për 6 marsin / Sali Berishës i tërhiqet papritur nga
x
BREAKING NEWS

Flamur Noka nxjerr për herë të parë prapaskenat tronditëse: Si më “shiti” mua dhe Edi Palokën tek ambasada! Lulzim Basha do të arrestohet nëse shkon në këtë vend...

Flamur Noka nxjerr për herë të parë prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Mblidhet kryesia e PS-së, zbardhen emrat: Ja kush janë 6 kandidatët e mundshëm për 6 marsin

Mblidhet kryesia e PS-së, zbardhen emrat: Ja kush janë 6
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ MSH: Mbi 1000 të infektuar dhe 5 humbje jete në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ MSH: Mbi 1000 të infektuar dhe 5 humbje
x
BREAKING NEWS

Moti i keq ‘zbarkon’ në Shqipëri, reshje shiu dhe dëbore gjatë natës (Zonat e prekura)

Moti i keq ‘zbarkon’ në Shqipëri, reshje shiu dhe
x

Aktualitet

OSHEE njofton sërish qytetarët: Ndërprerje energjie në Tiranë, Durrës dhe Vlorë. Ja oraret dhe zonat

OSHEE njofton sërish qytetarët: Ndërprerje energjie në

OSHEE njofton se nesër do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për dy orë në disa zona të Tiranës.

Në vijim të investimit për mirëmbajtjen e rrjetit, në datën 25 tetor gjatë intervalit kohor 11:00-13:00 do të kryhen punime në NST Traktora.

"Pa energji do të mbeten këto zona në Tiranë. Pjesërisht: Kodra e Priftit, Shkozë, zona pranë Depos së Ujit, Rruga "Todi Shkurti" (prane pallateve Grand), "Kodra e Kokonozëve", rruga "Pasho Hysi', Kryegjyshata, Poligrafiku, Burgu 325, Pallate pranë Oxhakut te shkolla e Bashkuar, Porcelani, Zona Farkë Zona rreth "Qytetit Studenti", Zona pranë ish-Uzinës Traktori, Shkozë", njofton OSHEE.

Në vijim të investimit për mirëmbajtjen e rrjetit, në datën 25 tetor gjatë intervalit kohor 09:00-16:00 do të kryhen punime në NST Tec Vlorë. Pa energji do të mbeten këto zona në Vlorë.

"15 Tetori, Spitali Rajonal Vlore, "10 Korriku, "Hajro Cakërri" "Topana", "Partizani", "Karabashe", "Isa Boletini", "29 Nëntori"

Në vazhdim të investimit për fuqizimin e rrjetit elektrik, në datat 25-27 tetor gjatë intervalit kohor 09:00-13:00 do të kryhen punime në NST Shkozet. Pa energji do të mbeten këto zona në Durrës dhe Shijak.

25 tetor

Xhafzotaj, Fllakë Shijak

26 tetor

Ish këneta, Rruga e Dibrës

26 tetor

Privat Shijak Alt Oil, Likesaj, Dushk, Gjepale, Shahinja, Romanat, Pjeze, Hardhisht

27 tetor

Koxhas, Borakë, Katund sukth, Katund i Ri, Fermë Xhafzotaj, Maminas, Karpen, Vlashaj