Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Përdhunuan 45 vjeçaren në Greqi në sy të nënës, policia greke zbulon emrat e dy shqiptarëve

Postuar: 14/03/2018 - 16:53

Grabitën dhe përdhunuan një 45 vjeçare në Greqi, por policia greke arritur të indetifikojë dy autorët e ngjarjes. Gjatë ditës së sotme në mediat greke janë publikuar  fotografitë e dy shqiptareve , që fshihen pas ngjarjes macabre. Dy shqiptarët ishin fqinjë të dy grave dhe pasi kishin kishin pikasur se dy gratë tërhiqnin shpesh lekë nga banka, ata u futen ilegalisht në shtëpinë e tyre për të grabitur. Dy shqiptarët përdhunuan për 12 orë gruan 45-vjeçare në sytë e nënës së saj dhe vodhën para e bizhuteri. Një vit pas ngjarjes, Policia greke i arrestoi. Policia greke publikon të dhënat dhe fotografitë e dy autorëve. Të dhënat e dala nga Policia vijojnë si më poshtë: Α. Donald Meco (Sina), i biri i Idajet (Raimond) Mecos dhe Inajete (Miranda) Mecos, lindur me 26.07.93 ose 12.07.93, në Shqipëri.

 

 /Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 24

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/09/2018 - 17:13

Një vendim i një gjykate të shkallës së parë në Itali, që shpalli të pafajshëm një shqiptar që ishte masturbuar në publik para një vajze të mitur, është bërë temë dite në politikën italiane.Sjellja e shqiptarit, sipas

Postuar: 18/09/2018 - 17:08

 

Një 37-vjeçare i ka dhënë fund jetës duke u vetëhelmuar.

Postuar: 18/09/2018 - 16:48

Partia Demokratike deklaron se Kryeinspektori i IKMT-së ka kërcënuar deputetin demokrat Agron She

Postuar: 18/09/2018 - 16:12

Në të ardhmen, të gjitha rrugët të cilat kanë standardet e një autostrade do të jenë me pagesë.

Postuar: 18/09/2018 - 15:56

Në një kohë qe Komisioni i Veprimtarive Prodhuese po diskutonte një prej çështjeve më delikate, d

Postuar: 18/09/2018 - 15:47

Një shqiptar është shtirur sikur ka vrarë veten, më pas videon ia ka dërguar ish-it.

Postuar: 18/09/2018 - 15:30

Vazhdojnë tensionet midis banorëve të Jalës dhe punonjësve të IKMT-së, për shembjen e objekteve p