Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Përplasen 3 automjete në Kavajë, 1 i vdekur dhe 4 të plagosur

 Përplasen 3 automjete në Kavajë, 1 i vdekur dhe 4 të plagosur

Postuar: 13/07/2013 - 18:47

Një aksident fatal në hyrje të qytetit të Kavajës, i ka marrë jetën një personi dhe katër të tjerë janë plagosur rëndë, si pasojë e përplasjes së tre automjeteve.

Policia bën të ditur se një furgon pasagjerësh është përplasur me një automjet tjetër në lëvizje, te kryqëzimi i Borozenit në Kavajë. Nga ky aksident, një grua rreth 50 vjeç, ka gjetur vdekjen e menjehershme dhe katër persona janë plagosur.

Në aksident janë përfshirë tre automjete, por më të dëmtuarat janë një furgon pasagjerësh me targa Tirane dhe një automjet me targa të Durrësit.
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 05/12/2019 - 14:51

Mbrëmjen e djeshme Tepelena u trondit nga një atentat ndaj dy vëllezërve Artan dhe Artur Bresha.

Postuar: 05/12/2019 - 14:33

Ka mbërritur ditën e sotme në pikën kufitare të Kapshticës një autokolonë me ndihma si çadra dhe

Postuar: 05/12/2019 - 13:23

Pallati i cili para 2 ditësh strehoi 70 familje të prekura nga tërmeti i është vënë shiriti dhe ë

Postuar: 05/12/2019 - 13:04

Komisioneri Publik, me rekomandim të Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit (ONM), ankimom vendi