Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Përplasen dy motoçikleta në Durrës, aksidentohen drejtuesit

Përplasen dy motoçikleta në Durrës, aksidentohen drejtuesit

Postuar: 09/08/2013 - 14:00

Dy bashkëfshatarë nga komuna e Katundit të Ri (Durrës) janë aksidentuar rëndë, kur motoçikletat që ata drejtonin janë përplasur për arsye ende të paqarta në një nga rrugët rajonale.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën pranë fshatit Jubë-Sukth, ku banojnë Gentjan Coku 28 vjeç dhe Shefki Koka 45 vjeç, që pas aksidentit janë dërguar në spitalin ushtarak të Tiranës me dëmtime serioze në pjesë të ndryshme të trupit për të marrë dhe ndihmën e nevojshme mjekësore. Policia po heton shkaqet për zbardhjen e plotë të këtij aksidenti.

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/05/2019 - 23:49

 Aksident rrugor me një të vdekur në aksin kombëtar që lidh Tiranën me Durrësin.Ngjarja ndodhi sonte rreth orës 21:45 , në superstradën Durrës-Tiranë, thanë për noa.al burime nga policia e Durrësit.

Postuar: 21/05/2019 - 23:14

Gjatë ditës së nesërme priten reshje të dobëta ose lokalisht të dobëta në të gjithë territorin.Si

Postuar: 21/05/2019 - 22:28

Është aksidentuar mbrëmjen e sotme autobusi i linjës Tiranë-Kamëz.

Postuar: 21/05/2019 - 22:19

Ndërsa kanë mbetur edhe pak ditë nga zhvillimi i zgjedhjeve për votimin e kryetarit të ri të Akad

Postuar: 21/05/2019 - 21:56

Agjencia e kontrollit kufitar e Bashkimit Europian, Frontex, u vendos për herë të parë jashtë BE,

Postuar: 21/05/2019 - 21:21

Zgjedhja e prokurorit të Rrethit Gjyqësor Shkodër, Vatë Staka si anëtar i Këshillit të Lartë të P

Postuar: 21/05/2019 - 20:00

Guardia di Finanza në Romë, ka kryer një operacion të gjerë kundër një organizate të dedikuar në