Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Përplasen tre makina në Rrugën e Rinasit

Postuar: 16/04/2018 - 14:43

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në rrugën për në aeroportin e Rinasit në Tiranë dhe sipas dëshmitarëve, ka persona të plagosur.

Mësohet se në aksident janë përfshirë tre makina, ndërsa ende nuk dihen shkaqet.

Forca policie në vendngjarje kanë nisur hetimet.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 2

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/04/2018 - 16:21

Policia ka shpallur në kërkim ndërkombëtar Bledar Jambellin.

Burimet bëjnë me dije se ai akuzohet si porositësi i vrasjes së ish- kreut të Policisë së Vlorës Artan Cuku. 

Nga raportimet e para dyshohet se Jambelli fshihet në Spanjë.

Postuar: 25/04/2018 - 16:11

Transporti i Specializuar i nxënësve, dokumentacioni i nevojshëm dhe sistemet e sigurisë së mjeteve që përdoren për këtë qëllim, ishin fokusi i kontrolleve të përqendruara nga e

Postuar: 25/04/2018 - 15:35

Investimet  e Baskisë së Tiranës po shtrihen në nivel kapilar duke prekur tashmë çdo rrugicë.

Postuar: 25/04/2018 - 15:21

Nëse punon në aktivitete administrative, në Shqipëri je i privilegjuar, pasi punon më pak, 2,105 orë në vit.

Postuar: 25/04/2018 - 15:19

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Tiranë pak ditë më parë, ku një 17-vjeçar dyshohet se ka përdhunuar një vajzë.

Postuar: 25/04/2018 - 14:56

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Tiranë pak ditë më parë, ku një 17-vjeçar dyshohet se ka përdhunuar një vajzë.

Postuar: 25/04/2018 - 13:17

Pas dy vitesh në arrati, ka përfunduar ‘aventura’ e një 26-vjeçari shqiptar nga Kosova, i cili sulmoi barbarisht gruan e tij me kaçavidë.