BREAKING NEWS

Ja se si nobelisti Montagnier po hedh në erë Big Farmën dhe po zbardh veprimet kriminale me covid 19

Ja se si nobelisti Montagnier  po hedh në erë Big Farmën dhe  po
x

Aktualitet

‘Pa shiko sa të thella qenkan punët!’, përgjimet e antimafias italiane, paralajmëron Artan Hoxha dhe zbulon emrin kush është ‘peshku i madh’

‘Pa shiko sa të thella qenkan punët!’, përgjimet e

Në përgjimet e publikuara për hetimet e antimafias italiane për grupin mafioz 'Ndrangheta' në një bisedë të tetorit 2018 me ish-zyrtarin e Guardia Di Finanzia-s Ercole D’Alessandro, përmendet me emër Ilir Kulla, këshilltari i Presidentit të Republikës, Ilir Meta. Madje krerët e grupit mafioz flasin edhe për Presidentin Meta.

Për këtë ka reaguar edhe gazetari Artan Hoxha i cili ironizon këshilltarin e Metës.

Postimi i plotë:

 Eh mor Ilir Kulla sa i komplikuar paske qene!!!

Thashe une, do jete ndonje peshk i madh aty brenda?!

Nuk me duket si dore e “Nazifit” kjo

E shikoni si filluan te zberdhehen lidhjet?!

Kapterr “flluska”?! Ç’te jete valle?!

“Kapterri i Katanxarros”!!!

Pa shiko, pa shiko sa te thella qenkan punet!!!

Gjithesesi Ilir Kulla, me aq sa mbaj mend nga fundi i shekullit te kaluar dhe nga fillimi i ketij shekulli, kur i jepje urdher kapterr “flluskes”, ai mbante qendrim gati-tu....

‘Pa shiko sa të thella qenkan punët!’, përgjimet e