Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Paketa anti-shpifje, Rama i tregon hapur emrat: Ja kush janë shpifësit me pagesë

Postuar: 17/10/2018 - 19:23

Kryeministri Edi Rama ka postuar një tjetër status në Twitter për nismën e fundit të qeverisë, paketën anti-shpifje. Ai thotë se barrën e provës e ka akuzuesi.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/11/2018 - 11:57

Banorët e e Astirit kanë dalë për të 13-ën ditë rresht në protestë, kundër prishjes së banesave dhe bizneseve të tyre pa u dëmshpërblyer 100%.Ndërsa i bëjnë thirrje kryebashkiakut Veliaj që të dalë në takim me ta, ata

Postuar: 15/11/2018 - 11:54

Situata është tensionuar shumë mes banorëve të zonës së "Astirit" që kanë zbarkuar sot

Postuar: 15/11/2018 - 11:42

Banorët e zonës së "Astirit" kanë zbarkuar sot sërish para bashkisë, duke protestuar ku

Postuar: 15/11/2018 - 11:40

Shtyhet përsëri testimi për gradën Komisar në Policinë e Shtetit.

Postuar: 15/11/2018 - 11:35

Këshilltarët bashkiakë të Tiranës po bojkotojnë mbledhjen e Këshillit Bashkiak në një akt protest

Postuar: 15/11/2018 - 11:33

Banorët e Unazës së re që kundërshtojnë shkatërrimin e shtëpive të tyre pa marrë kompensimin janë

Postuar: 15/11/2018 - 11:26

Protesta e banorëve të Unazës së Re ka hyrë sot në ditën e 12.