BREAKING NEWS

Basha bën lëvizjen e papritur, rikthen në Partinë Demokratike ish-ministrin dhe i jep postin e rëndësishëm

Basha bën lëvizjen e papritur, rikthen në Partinë
x

Aktualitet

Pamje përrallore/ E zbardhur nga dëbora, ky është vendi shqiptar më i bukur se kurrë (FOTO)

Pamje përrallore/ E zbardhur nga dëbora, ky është vendi

Bora i ka dhënë pamje tjetër Rugovës, magjia e natyrës e bën atë të vizitueshme nga shumë turistë vendas, pavarësisht pandemisë.

Ky vend është trevë malore në veri-perëndim të qytetit të Pejës, në Kosovë dhe renditet si regjioni i tretë i Bjeshkëve të Nemuna, të njohura ndryshe si Alpet Shqiptare.

Pamje përrallore/ E zbardhur nga dëbora, ky është vendi

Ky vend malor ka një bukuri të veçantë në çdo stinë, por në këtë stinë të dimrit ka marrë një pamje krejtësisht tjetër. Dëbora e cila ka mbuluar rrugët, fushat e shtëpitë e këtij vendi veçse u ka shtuar bukurinë dhe qetësinë dimërore vizitorëve dhe banuesve të kësaj ane.

Pamje përrallore/ E zbardhur nga dëbora, ky është vendi

Pamje përrallore/ E zbardhur nga dëbora, ky është vendi

Pamje përrallore/ E zbardhur nga dëbora, ky është vendi

Pamje përrallore/ E zbardhur nga dëbora, ky është vendi