BREAKING NEWS

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e shtëpisë (Emri)

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga inertet dhe uji (Video)

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe stuhi e pazakontë shiu (Video)

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në PD, ja vendimi që duhej të merrte kur Berisha u shpall 'non grata'

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në
x
BREAKING NEWS

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e rëndësishme për qytetarët

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga PD-ja

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga
x

Aktualitet

Pamje të rënda/ Plas sherri mes të rinjve, dy grupet goditen me shkopa e gurë: Ik se ti...(VIDEO)

Pamje të rënda/ Plas sherri mes të rinjve, dy grupet goditen me

Nuk kanë fund episodet e dhunshme në Shqipëri. Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e njohur si “Astiri” në Tiranë.

Një qytetar ka filmuar pamjet e dhunshme ku shikohet se si dy grupe të rinjsh zihen më njëri-tjetrin.

Nga pamjet duken se disa nga të rinjtë kanë edhe shkopa bejzbolli në dorë. Ndërsa nga zërat dëgjohen se disa godasin kundërshtarët edhe me gurë.

Vlen për t’u theksuar se policia fatkeqësisht nuk u duk askund duke përforcuar idenë se në Shqipëri çdokush bën çfarë të dojë pa u shqetësuar nga autoritetet e rendit.