BREAKING NEWS

Vazhdojnë përpjekjet për të finalizuar Reformën Zgjedhore, SHBA hedh hapin e rëndësishëm, zyra e shtypit të ambasadës njofton lëvizjen e Yuri Kim ditën e sotme

Vazhdojnë përpjekjet për të finalizuar Reformën
x

Aktualitet

Pamjet e frikshme të aksidentit bënë xhiron në rrjet, reagon e revoltuar kunata e Blerina Gjylametit: Është e turpshme

Pamjet e frikshme të aksidentit bënë xhiron në rrjet, reagon

Pas publikimit të videos ku shfaqet momenti i aksidentit, nga i cili humbi jetën Elton Macolli ka reaguar edhe kunata e deputetes.

Majlinda Gjylameti, përmes një statusi në rrjetet sociale, shprehet e revoltuar me lajmin e dalë, dhe e quan një akt të turpshëm këtë situatë.

Majlinda Gjylameti shkruan:

“Kjo që po ndodh me gazetarinë shqiptare është e turpshme. Së pari do t’ju thoja se publikimi i videove të aksidenteve dhe si rrjedhojë komentet e lloj-lloj monstrash janë për të vënë kujën. Pse i rivrisni familjarët?! Pse duhet të bëni shoë me fatkeqësitë e të tjerëve?!!! Askush nuk e di se pse mund të ketë ndodhur ky aksident tragjik. Që ta dini ju dhe kushdo që kërkon të bëjë show ose politikë me këtë fatkeqësi, Toni kurrë nuk ecte me shpejtësi dhe kjo mund të ketë ndodhur për arsye shëndetsore. Ndaj ju lutem lërini njerëzit me dhimbjen që kanë dhe heshtni e mos flisni kot”. 

 

Më të lexuarat