Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pamjet filmike që po bëjnë xhiron në internet, përlotet Eni Vasili live në studio

Postuar: 21/10/2019 - 21:58

Teksa është transmetuar videoja e “Le Iene” në emisionin “Open” ku tregohet se si Alvin Berisha, vogëlushi shqiptar i mbetur në kampin Al-Hol përqafon mes lotësh të atin, të gjithë janë përlotur.

E kanë "mbushur" lotët dhe gazetaren Vasili, të cilës i dridhej zëri. Bashkë me të janë prekur edhe të ftuarit që janë Imami i njohur Elvis Naçi, Romina Kuko, zv-Ministre e Punëve të Brendshme, Kreshnik Osmani, Aleksandra Bogdani, gazetare e BIRN.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/11/2019 - 22:03

Gazetari Blendi Fevziu ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje u fut në skenën politike në Shqipëri për të tentuar që të krijonte një opozitë në vend pas largimit të PS, PD nga parlamenti.

Postuar: 15/11/2019 - 21:55

Pjesa më e madhe e vendit në këtë fundjavë do të jetë me diell, ndërsa në qarqet Shkodër, Kukës,

Postuar: 15/11/2019 - 21:39

Një zgjidhje kjo fatale, i ka marrë këtë herë jetën një vajze në në Rreshën ditën e djeshme.

Postuar: 15/11/2019 - 21:35

Një pamje krejtësisht e pazakontë është regjistruar ditën e sotme pikërisht në vendin ku iu bë at

Postuar: 15/11/2019 - 21:26

Një 38-vjeçar u gjet i pajetë shumë pranë banesës së tij në Vlorë.

Postuar: 15/11/2019 - 19:34

Adela Gjoka ishte në vit të fundit të shkollës së lartë, në Fakultetin e Inxhinierisë në Tiranë.

Postuar: 15/11/2019 - 19:08

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në Rrugën e Kombit, ku një makinë ka përplasur