BREAKING NEWS

Primaret në PD/ Mbyllet numërimi në degën 5 të Tiranës, kush fiton nga 7 kandidatët

Primaret në PD/ Mbyllet numërimi në degën 5 të
x
BREAKING NEWS

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik, por i duhet hequr pak pushteti

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik,
x
BREAKING NEWS

“Shifrat tuaja në mospërputhje me të PD-së”, gazetari ‘zë ngushtë’ Alimehmetin

“Shifrat tuaja në mospërputhje me të PD-së”,
x
BREAKING NEWS

Primaret/ Mori vetëm 32 vota, Sazan Guri shpërthen në akuza: Më vodhën dhe mua

Primaret/ Mori vetëm 32 vota, Sazan Guri shpërthen në akuza:
x
BREAKING NEWS

A ka patur zgjedhës socialistë? Habit me përgjigjen Sali Berisha

A ka patur zgjedhës socialistë? Habit me përgjigjen Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE-së në Tiranë, Vuçiç ndryshon mendje? Ja kur pritet ta marrë vendimin presidenti serb

Samiti i BE-së në Tiranë, Vuçiç ndryshon mendje? Ja
x
BREAKING NEWS

“Në listat e PD kishte socialistë”/ Plas debati në studio mes kandidatit në Kamës dhe Flamur Nokës

“Në listat e PD kishte socialistë”/ Plas debati në
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Primaret në PD, përfundon numërimi për Bashkinë e Durrësit, ja kush e fitoi

EMRI/ Primaret në PD, përfundon numërimi për Bashkinë e
x

Aktualitet

Pamjet/ Shiu i rrëmbyeshëm dhe breshëri 'pushtojnë' Tiranën, kryeqyteti përfshihet nga stuhia. Qytetarët nxitojnë për t’i ‘shpëtuar’ rrebesheve! Ja si do të jetë moti këtë fundjavë

Pamjet/ Shiu i rrëmbyeshëm dhe breshëri

Kanë mjaftuar disa minuta reshje shiu në Tiranë që temperaturat të pësojë ulje të ndjeshme.

Prej disa ditësh vendi jonë ishte përfshirë nga i nxehti, por sot situata marrë një kthesë të ndjeshme.

LSA ka shkrepur disa foto në rrugët e Tiranës ku qytetarët të zënë në befasi nxitojnë për të gjetur një strehë për të shpëtuar nja reshjet.


Shiu është pasuar edhe nga disa minuta reshje breshëri. E njëjta situatë pritet të shoqërojë vendin tonë edhe gjatë fundjavës pasi sinoptikanët kanë parashikuar reshje në të gjithë territorin.


Ndërkohë që nga e hëna parashikohet të kthehen ditët me diell duke sjellë një rritje graduale të temperaturave.

6cb0209b-9b07-425e-8126-bf3cde0db11c85b25eea-6f5d-4541-a673-1463243723b4438cfb35-8c51-42d9-a305-545eddb590ae945a304d-71ff-4a5e-9e5a-263e451c7022cb40eefd-1e70-47cf-8e94-7763be7b6f4795e96135-1796-47af-8dbd-f3c5157c325b