BREAKING NEWS

Surpriza të pakëndshme me bilancin e COVID, Ministria e Shëndetësisë jep detajet sa raste të reja janë shënuar 24 orët e fundit

Surpriza të pakëndshme me bilancin e COVID, Ministria e
x

Aktualitet

Panik në Gjykatën e Elbasanit

Panik në Gjykatën e Elbasanit

Gjykata e Elbasanit është mbyllur për shkak sa janë infektuar me koronavirus katër gjyqtarë dhe tre sekretare.

Në këtë gjykatë do të pezullohen përkohësisht proceset gjyqësore, ndërsa do të kryhen vetëm masat e sigurimit për personat e arrestuar.

Më të lexuarat