BREAKING NEWS

Surpriza të pakëndshme me bilancin e COVID, Ministria e Shëndetësisë jep detajet sa raste të reja janë shënuar 24 orët e fundit

Surpriza të pakëndshme me bilancin e COVID, Ministria e
x

Aktualitet

Panik në Gjykatën e Përmetit

Panik në Gjykatën e Përmetit

COVID-19 prek Gjykatën e Faktit të Përmetit, duke pezulluar seancat e planifikuara deri në fund të javës tjetër. Në gjykatë janë prekur 3 persona, duke bërë që gjykata të trajtojnë në këtë periudhë vetëm rastet urgjente dhe se gjykata do i hap dyert më 13 dhjetor.

Lajmi është bërë i ditur nga Orjana Dervishi, e cila konfirmon pezullimin e të gjitha çështjeve gjyqësore të planifikuara ditën e sotme dhe javës në vazhdim si dhe shërbimet ndaj publikut.

Dyert e Gjykatës së Faktit në Përmet do të rihapen më 13 dhjetor duke rifilluar procesin normal të funksionimit të këtij institucioni.

Më të lexuarat