BREAKING NEWS

Ndërron jetë kompozitori i njohur Avni Mula

Ndërron jetë kompozitori i njohur Avni Mula
x

Aktualitet

Panik në komisariatin e Elbasanit

Panik në komisariatin e Elbasanit

Panik në komisariatin e Elbasanit. Mësohet se janë prekur nga Covid-19 dy punonjës të Drejtorisë së Policisë në Elbasan. Mësohet se të infektuarit janë një oficer dhe një efektiv i skuadrës “Shqiponja” të qytetit.

Efektivi është transportuar menjëherë në urgjencën e spitalit “Shefqet Ndroqi” pas gjendjes së rënduar shëndetësore që ai ka shfaqur.

Ndërkohë sot ministria konfirmoi 14 raste në Elbasan , 7 janë mësues, një në bashkinë Cërrik dhe 6 të tjerë në Elbasan.