Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Panik në Sarandë/ Shpërthen në flakë makina në mes të rrugës, shoferi del i tmerruar

Postuar: 20/09/2018 - 19:02

Një makinë ka shpërthyer në flakë në hyrje të Himarës.

Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën që të çon në Himarë, kur vjen nga Saranda.

Flakët dhe shtëllungat e tymit përfshijnë makinën, ndërsa shoferi largohet i tmerruar.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 13

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/12/2018 - 12:29

Një mësuese ka humbur jetën sot, në një aksident automobilist, rrugës për në punë.

Postuar: 19/12/2018 - 12:03

Një automjet ka përplasur për vdekje një 12 vjeçar në Margegaj, të Tropojës.

Postuar: 19/12/2018 - 11:52

Kryeministri Edi Rama ka kërkuar sërish dialog nga salla e Universitetit të Vlorës, duke iu përgj

Postuar: 19/12/2018 - 11:12

Aktori i njohur Laert Vasili ishte sot i ftuari i Flavio Qarri në “KafeIN”.

Postuar: 19/12/2018 - 10:58

Policia e Elbasanit ka arrestuar një 27 vjeçar si autor i dyshuar për vrasjen e ndodhur mëngjes

Postuar: 19/12/2018 - 10:57

Sot në ditën e 15-të të protestës së studentëve, vjen reagimi i Komitetit të Helsinkit.

Postuar: 19/12/2018 - 10:53

Mesa duket, studentët nuk kanë ndërmend të dialogojnë me kryeministrin Rama pavarësisht thirrjeve