BREAKING NEWS

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del me mesazhin frymëzues dhe shpresëdhënës (Videoja që po bën xhiron e rrjetit)

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del
x

Aktualitet

Panik në Tiranë! Gjendet një granatë pranë banesës së ish-komandantit të FNSH

Panik në Tiranë! Gjendet një granatë pranë banesës

Një granatë është gjetur në afërsi të murit të shtëpisë së një ish komandanti të FNSH-së.

Granata është gjetur pranë murit të një banese në rrugën Dritan Hoxha në drejtim të Spitalit ushtarak.

Nuk dihen ende detaje nga ngjarja ndërsa të pranishme janë forca policie dhe xheniere.