BREAKING NEWS

Koronavirusi në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë përditëson të dhënat: Ja sa persona janë konfirmuar pozitivë në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë
x

Aktualitet

Panik te Kodra e Diellit në Tiranë, zjarr në katin e tretë të një pallati

Panik te Kodra e Diellit në Tiranë, zjarr në katin e tretë

Kati i 3-të i një pallati në zonën e Kodrës së Diellit në Tiranë është përfshirë nga flakët paraditen e sotme.

Informacione paraprake bëjnë me dije se  shkak i zjarrit ka qenë një hekur për hekurosje, i cili dyshohet të jetë harruar në prizë nga familjarët.

Policia dhe zjarrfikësit kanë mbërritur dhe kanë nisur punën për shuarjen e flakëve.

Deri tani nuk raportohet për persona të plagosur, ndërsa priten informacione zyrtare për ngjarjen.

Panik te Kodra e Diellit në Tiranë, zjarr në katin e tretë

Panik te Kodra e Diellit në Tiranë, zjarr në katin e tretë

Panik te Kodra e Diellit në Tiranë, zjarr në katin e tretë

Më të lexuarat