BREAKING NEWS

Nis operacioni për nxjerrjen e fëmijëve shqiptarë nga ferri i kampeve të Sirisë, Kryeministri Rama jep njoftimin e rëndësishëm, tregon çfarë pritet në fazën e dytë

Nis operacioni për nxjerrjen e fëmijëve shqiptarë nga ferri
x

Aktualitet

Ngjarje e rëndë, panikosen qytetarët/ Të shtëna me armë zjarri në Elbasan! Qëllohet në drejtim të 'Shqiponjave' dhe FNSH!

Ngjarje e rëndë, panikosen qytetarët/ Të shtëna me

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Elbasan, ku mësohet  se është qëlluar në drejtim të Forcave Shqiponja dhe të Ndërhyrjes së Shpejt.

Të shtënat me armë kanë shkaktuar panik te qytetarët që kanë nisur të largohen me vrap nga vendi i ngjarjes.

Kjo nuk është hera e parë që në Elbasan, grupet kriminale qëllojnë me armë mbi policinë. Në qershor 2016, një sulm mbi Policinë ndodhi po në Elbasan.

Më të lexuarat