BREAKING NEWS

Dy shkencëtarë dhe një gjyqtar padisin Conten për masat skandaloze me pasojë vdekjen e 35 mijë italianëve nga Covid

Dy shkencëtarë dhe një gjyqtar padisin Conten për masat
x

Aktualitet

Panik tek njerëzit/ Makina hyn në dyqan në Sarandë, por kjo nuk është më e frikshmja (VIDEO)

Panik tek njerëzit/ Makina hyn në dyqan në Sarandë, por kjo

Një makinë ka përfunduar brenda një dyqani rrobash në Sarandë mëngjesin e sotëm. Ngjarja ka shkaktuar panik edhe më tepër për faktin se ishte pranë shkollës 9 vjeçare, por për fat te mire ne ato momente nxënësit nuk kanë qenë në rrugë.

Edhe pse nuk ka pasur viktima, ajo që të fut frikën është fakti se xhami që mbyll vitrinën e dyqanit nuk ka qenë i temperuar duke u bërë rrezik për njerëzit.

Përvecse xhami e temperuar është edhe më i vështirë për t'u thyer, në raste të tilla rreziku është i sigurt për njerëzit që mund të goditen nga copat e xhamit.